התקשרו אלינולהצטרפות

דבר יו"ר האגף לאיגוד מקצועי

ששי שדה, יו"ר האגף לאיגוד מקצועי
ששי שדה,
יו"ר האגף לאיגוד מקצועי

 

האגף לאיגוד מקצועי הינו ליבת הסתדרות לאומית ומהווה למעשה מרכז העשייה והכוח בתחום יחסי עבודה בישראל, בייצוג עובדים, בליווי ועדי עובדים ובחתירה מתמדת על קידום זכויות העובדים בישראל במסגרת הסכמי עבודה קיבוציים.

חזונו של האגף לאיגוד מקצועי הינו קידום פעילות ואימוץ עקרונות ומודלים מתקדמים של ארגון העבודה הבינלאומי (ה- ILO) וארגוני עובדים בשבדיה, במטרה לקדם ולשפר כל העת את תנאי העבודה, למגר תופעות של הפליה, הטרדה מינית ובריונות ניהולית בעבודה; לקדם ערכים של שוויון הזדמנויות בעבודה, עבודה הוגנת ואיזון בין עבודה לזמן משפחה ופנאי.

האגף לאיגוד מקצועי משקיע משאבים רבים במתן שירות איכותי, זמין ומקצועי לציבור החברים וציבור העובדים המיוצגים על ידי ההסתדרות הלאומית, תוך שאיפה מתמדת להתפתחות, התחדשות והתאמת השירותים לצרכי ועדי העובדים והעובדים במקומות העבודה.

בשנים האחרונות, אנו עדים לתופעה לפיה קבוצות רבות של עובדים במקומות עבודה מגוונים מבקשים להיות חלק מההצלחה ולהצטרף לבית חם – הסתדרות לאומית, אשר מלווה את העובדים באופן יום יומי בזירות השונות : מקום העבודה, אל מול המעסיק, בבתי הדין לעבודה, ברווחה, ובכל התחומים והערכאות הנוגעות לתנאי העבודה וביטחונם הסוציאלי.

כל אחד מעובדי האגף לאיגוד מקצועי, מנהלי החטיבות, מזכירי האיגוד המקצועי, עורכי הדין, היועצים המשפטיים, בודקי השכר, ומחלקת האכיפה פועלים במיטב המרץ בכדי להעניק לכם את המענה והליווי המקצועי לפניותיכם באמצעות מיטב המומחים בתחום.

האגף לאיגוד מקצועי חתם על מאות רבות של הסכמי עבודה קיבוציים אשר הניבו הישגים משמעותיים לציבור העובדים וחוללו שינוי תפיסתי במקום עבודה.

בשנים האחרונות, ניהל האגף לאיגוד מקצועי מאבקים ארגוניים במקומות עבודה שונים, חלקם על ידי הכרזת סכסוך עבודה וכל זאת במטרה לקדם את זכויותיהם של העובדים. 

בנוסף לכך, האגף לאיגוד מקצועי פועל נמרצות לקידום זכויות עובדים הן במישור החקיקתי, נוטל חלק בדיונים הנוגעים לחקיקה בעניין זכויות עובדים, ייצוג בערכאות משפטיות בנושאי התפתחות זכויות עובדים ובימים אלו ממש אנו מנהלים מאבקים תקדימיים בערכאות משפטיות שונות לשם קידום זכויות עובדים, שמירה וקידום של זכות ההתארגנות וחופש התחרות בין ארגוני עובדים.

אני מזמין כל עובד ועובדת להיות חלק מעשייה עניפה, להצטרף להסתדרות הלאומית ולהנות משירותים מקצועיים ענפים ומקצועיים אשר יקנו לכם יציבות, ביטחון תעסוקתי וקידום זכויותיכם במקום העבודה.

האגף לאיגוד מקצועי הוא מקור השראה וגאווה עבור חברי הסתדרות לאומית ומהווה מוקד כוח של עשייה עניפה, מסורה, יצירתית ונחושה לטובת חברי הסתדרות לאומית, וועדי העובדים וכלל העובדים המיוצגים על ידו. 

אני מזמין אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולהתרשם מהפעילות העניפה. 

נציגנו ישמחו ליתן מענה לכל פניה ושאלה. 

בברכת העסקה הוגנת ומשתפרת

ששי שדה, 

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי