התקשרו אלינולהצטרפות

דבר המנכ"ל

מנכ"ל הסתדרות לאומית ומ"מ יו"ר, יאיר שלם
יאיר שלם, מנכ"ל ומ"מ יו"ר

בשנים האחרונות נמצאת ההסתדרות הלאומית בתנופת פריחה. רוחות השינוי מורגשות בהצטרפות חברים רבים למשפחתנו והפיכתנו לארגון מוביל בין ארגוני העובדים בישראל. ההסתדרות הלאומית היא כיום ארגון פורץ דרך במגוון השירותים שמציע לחבריו, ארגון הקובע סדר יום ומקדם אג'נדות חברתיות חשובות, ארגון המעניק לכל חבר בו שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ארגון שהוא בית אמיתי לכל עובד במדינת ישראל.

בשנים האחרונות מצטרפים להסתדרות הלאומית אלפי עובדים בכל שנה, עובדים מחברות מובילות במגזר הפרטי כמו גם עובדי חברות אבטחה, חברות ניקיון, עובדים זרים בענף הבניין, רשויות מקומיות ועובדי מגזר ציבורי. 

ההסתדרות הלאומית מייצגת את עשרות אלפי חבריה במאבק בלתי מתפשר בהסכמים קיבוציים, ובנוסף ניהלה ההסתדרות הלאומית מאבקים מקצועיים במקומות עבודה רבים לצורך קידום זכויותיהם של העובדים, ייצגה עשרות רבות של עובדים בהליכים משפטיים שונים ומורכבים, ניהלה סכסוכים קיבוציים וועדות פריטטיות וקיימה הליכי בחירות במקומות עבודה.

במסגרת סל השירותים הרחב אותו מעניקה ההסתדרות הלאומית לחבריה, כל חבר זכאי להשתייך לקולקטיב הצרכנות "שווה" המעניק הטבות כספיות חסרות תקדים לחברי ההסתדרות הלאומית ובני משפחותיהם במסעדות, מלונות, בתי עסק ותחומי צריכה רבים ומגוונים נוספים ממדיניות הארגון לדאוג לרווחה כלכלית ולשיפור איכות החיים של חבריו.

לאחרונה, השיקה ההסתדרות הלאומית בשיתוף חברת כרטיסי האשראי Cal את כרטיס האשראי "שווה-"Cal. כרטיס אשראי זה הינו אחד הכרטיסים השווים ביותר עם שפע של מבצעים והנחות נוספות לחברי ההסתדרות הלאומית. הכרטיס הינו ללא עלות, עם מתנת הצטרפות שיכולה להיות הלוואה ללא ריבית בסך 5000 ₪ או שובר של 100 ₪ למימוש ברשתות מובילות, עד 10% הנחה נוספים באתר שווה ושפע של הטבות נוספות כדוגמה ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל חינם ל-5 ימים ראשונים, הטבות בנתב"ג, מופעים, מסעדות, בתי מלון ועוד.

ההסתדרות הלאומית ממשיכה לשים דגש על היחס האישי לכל חברה וחבר במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר תוך מתן מענה מהיר ומקצועי לכל צורך שעולה. מוקד המידע שמספרו 8882* משמש כתובת לעובדים המבקשים להתארגן במקום העבודה. במוקד ממתין צוות מקצועי ומיומן המספק מידע, מדריך ומלווה את הפונים בצעדיהם הראשונים למימוש זכותם להתארגן. 

תנופת הפריחה בהסתדרות הלאומית נמשכת, אלפי עובדים שמקבלים את ההחלטה הנכונה בכל שנה ומצטרפים לארגון שמעניק להם יותר. ארגון שמוביל ביחסי עבודה, ארגון שמוביל בחדשנות וטכנולוגיה וארגון שמוביל ברווחה לחברים.

יאיר שלם, מנכ"ל ומ"מ יו"ר
הסתדרות לאומית