התקשרו אלינולהצטרפות

עושים בשבילך

כארגון עובדים שנוסד על ידי זאב ז'בוטינסקי ופועל לאור ערכיו, כארגון עובדים המוביל תהליכים חברתיים משמעותיים המשפיעים על מעמדו ציבור העובדים במשק הישראלי, כארגון עובדים ששם לו למטרה להגן על מעמדם של העובדים בישראל, כארגון עובדים שפועל ללא ליאות לשיפור ולשמירה על זכויותיהם של העובדים בישראל - ההסתדרות הלאומית היא בית לכל עובד ועובדת בישראל.

הנה כמה מהדברים אותם ההסתדרות הלאומית עושה בשבילך:

משפרים את תנאי העסקתך באמצעות האיגוד המקצוע שמטרתו לשפר את תנאי ההעסקה של העובדים באמצעות משא ומתן לחתימה על הסכמים קיבוציים, הסדרת תנאי העבודה וליווי שוטף של וועדי עובדים אל מול מעסיקיהם.

מבטיחים את עתידך הפנסיוני באמצעות הכוון פנסיוני הניתן על ידי גורמי מקצוע מטעמנו.

מבטיחים את זכויותיך כעובד באמצעות ליווי מקצועי ומשפטי בסוגיות של עובד-מעביד וחשש לפגיעה בזכויות העובד, ועל ידי מתן ייעוץ מקצועי להבטחת זכויותיך מול המעסיק ומול ביטוח לאומי גם במקרה של מחלה או תאונת עבודה.

מבטיחים את עתיד ילדיך באמצעות רשת מעונות אמילי שתעניק לילדיך הקטנים בית חם ומסור, ובאמצעות תנועת הנוער הלאומי בית"ר שתקנה לילדיך המתבגרים ערכי מנהיגות, אהבת הארץ, פיתוח מנהיגות ותרומה לקהילה.

פותחים לך את הדלת לקידום מקצועי באמצעות אגודת הילה לקידום העובד הסוללת את דרכו של העובד לקידום מקצועי באמצעות סדנאות וקורסים איכותיים המועברים על ידי טובי המנחים.

צועדים אתך אל עבר רווחה כלכלית וחיים טובים יותר באמצעות מועדון שווה המקנה הנחות והטבות בבתי עסק רבים, פרויקטי נדל"ן מובילים, סוכנויות רכב ושירותים רבים נוספים.

עשרות אלפי עובדים בכל רחבי הארץ כבר הצטרפו להסתדרות הלאומית ונהנים מסל השירותים רחב, מזכויות והטבות וחשוב מכל - מהיותם חלק מארגון עובדים מוביל המלווה אותם ודואג להם אישית. 

הצטרפו אלינו עוד היום ותהפכו גם אתם לחלק ממשפחת ההסתדרות הלאומית.